Přátelství 241/94, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, info@dusek-sportservis.cz,  tel:+420 267 712 224
 
Sportovní vybavení |Vybavení sportovišť |Sportovní stavitelsví­ |Služby |Kontakty
   TOUR TRANSALP RC Carbon Zpět na seznam
A18022
TOUR TRANSALP RC Carbon
 
Záruka24 měsíců
Celkem Kč bez DPH16520.66
19 990,00 Kč
Celkem po slevě s DPH 21%
Parametry
Popis

Nové závodky od FISCHER, o 40 gramů těžší než dříve a výrazně pevnější. Jádro se skládá z plátů lehkého dřeva Paulovnie s vyfrézovanými kanálky, překryté je Titanalovou výztuží o síle 0,5 mm v oblastech montážních bodů vázání. Nová karbonová výztuž CARBON TEX nyní pokrývá celou plochu lyží, tvoří hustou diagonální síť.

FISCHER TRANSALP RC CARBON s váhou 690 g při délce 161 cm přináší maximální lehkost ve stoupání, ale i dostečnou stabilitu a výkon při sjezdu. Kvalitní dřevěné jádro je vyztuženo novou karbonovou vrstvou CARBON TEX, která nyní pokrývá celou plochu lyží a tvoří hustou diagonální síť. Další výztuží a zároveň zábranou proti vytržení vázání, jsou již zmíněné Titanalové pláty v oblastech pod vázáním. Špička s TOUR ROCKER usnadňuje sjezd v hlubším sněhu. Nové TRANSALP RC CARBON jsou tak ideálně vyladěné pro výkonnostní skialpinismus.

Upozornění: tyto závodní lyže jsou konstruovány především pro profesionální závodní využití, pro sportovně-rekreační využití ve volném horském terénu doporučujeme zvolit raději např. Transalp 75, tedy odolnější a stabilnější výbavu.

K lyžím doporučujeme:
- skialpové vázání TOUR RACE 115 W/O BRAKE - T70020
- skialpové stoupací pásy TRANSALP RC - K00020

Váha: 690 g
Sidecut: 96-65-78
Radius: 23 m/161 cm
Ski level (max.10): 8-10


Délky:151/ 161cmTechnologie
SANDWICH CONSTRUCTION


SANDWICH CONSTRUCTIONVrstvená konstrukce s dřevěným jádrem a bočnicemi pro oporu hran. Maximální stabilita, tvrdost a odolnost.
PAULOWNIA WOODCORE


PAULOWNIA WOODCORENejlehčí dřevo, které se používá při výrobě lyží. Používá se spaciálně pro tour modely - buď na špici nebo v sendvičové konstrukci.
CARBON TEX


CARBON TEXMimořádně silné a velmi lehké pásy z karbonových vláken jsou zpracovány do flexibilní laminátové vrstvy pro torzní pevnost, stabilitu a přenos sil.
AIR TECH TI


AIR TECH TIPodle oblasti použití se dřevěné jádro Air Tec zesiluje extrémně stabilním Titanalem.
AEROSHAPE


AEROSHAPESpeciální lehká konstrukce pro extrémní torzní stabilitu.
ROCKER


ROCKERKratší kontaktní délka lyže zajišťuje lehčí zahájení oblouku a jízdu šetřící síly. Tři různé druhy: All Mountain ROCKER, Freeski ROCKER, Tour ROCKER.
SINTERED BASES


SINTERED BASESSlinutá skluznice má výjimečné voskovací vlastnosti a velmi dlouhou životnost.
Oblast použití - sjezd Skialpinismus
Délka oblouku Dlouhý (nad 17 m)
Model Bez vázání
Dovednost - ski level Expert

 


 

Obrázky