Přátelství 241/94, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, info@dusek-sportservis.cz,  tel:+420 267 712 224
 
Sportovní vybavení |Vybavení sportovišť |Sportovní stavitelsví­ |Služby |Kontakty
   TOUR Transalp Tour WS Zpět na seznam
U16521
TOUR Transalp Tour WS
 
Záruka24 měsíců
Celkem Kč bez DPH14454.55
17 490,01 Kč
Celkem po slevě s DPH 21%
Parametry
Popis

Velikostní tabulka

Technologie
PEBAX RNEW


PABEX RNEWNový Pabex Rnew je založený na obnovitelných zdrojích a umožňuje vytvořit lehkou botu s vysokou pevností. Bota je tak lehká pro výstup a má výbornou výkonnost pro sjezd.
POWER BUCKLE SYSTEM


POWER BUKLE SYSTEMNastavitelná konstrukce aretace skeletu, pro komfort při výstupu a kompaktní tvar s dokonalým přenosem sil ve sjezdu.
FULL RUBBER SOLE


FULL RUBBER SOLECelá spodní část boty je pokryta odolnou gumovou podrážkou, která je připravena i na technicky nejsložitější alpské výstupy.
DOUBLE LOCK SKI/WALK


DOUBLE LOCK SKI/WALKOdpružený, dvojitý zajišťovací mechanismus se postará o to, aby poloha pro lyžování zůstala za jakékoliv situace bezpečně uzamčena a nedocházelo k žádnému náhodnému uvolnění do režimu pro chůzi.
ACTIVE FIT ZONES LINER


ACTIVE FIT ZONES LINERInovativní vnitřní botička, která se aktivně stará o komfort, přenos sil a flexi.
ADJUSTABLE FORWARD LEAN


ADJUSTABLE FORWARD LEANNově vyvinutý mechanismus dovoluje snadné nastavení předního náklonu na 14° nebo 17°. Nastavení na 14° je více neutrální a zameřené na komfort při lyžování, úhel 17° je vhodnejší pro agresivnější lyžařský styl.
QUICK FIX STRAP CLOSURE


QUICK FIX STRAP CLOSURETento mechanismus na utahovacím pásku umožňuje rychle otevření a usnadňuje manipulaci ve složitějších podmínkách.
ORIGINAL DYNAFIT INSERTS


ORIGINAL DYNAFIT INSERTSZaručená kompatibilita se všemi Tech-vázáními a vysoká odolnost proti opotřebení. Ověřeno na základě dlouholetých zkušeností.
LACE LINER


LACE LINERVnitřní botičky s tkaničkami poskytují kompaktní usazení ve skeletu boty, zejména pro oblast nártu a paty.
PHATT MAXX TOUR


PHATT MAXX TOURDíky šířce 45 mm vede Phatt Maxx Tour k dokonalému uzávření manžety a tím k nejlepšímu přenosu síly při sjezdu
SLIDER BUCKLE


SLIDER BUCKLEK otevření nebo zavření přezky stačí jeden pohyb, což přináší rychlou změnu z režimu stoupání do režimu sjezdu. Navíc lze přezku uzamknout v otevřené poloze.
VELCRO SPOILER


VELCRO SPOILERSpoiler je připevněn k botičce suchým zipem a lze jej individuálně nastavit. Vyšší spoiler pro větší podporu, nižší spoiler pro nižší polohu lýtka, bez spoileru pro menší náklon dopředu.


Oblast použití - sjezd Skialpinismus
Šířka 100

 

Obrázky